keturi mėnesiai

o mano vaikas jau nebe naujagimis seniai, o mano vaikui rytoj bus pirmoji žiema, o aš pirmąkart gyvenime taip svajoju apie vasarą, apie vinciuko nuogas kojytes išlindusias pro nešynės šonus. su vyru vis kartojam visiems tą mantrelę, kad niekas kardinaliai nepasikeičia gimus vaikui, kad viskas tik pildosi pildosi ir vis pildosi. ir iš tikrųjų. dar sugalvojau naują mantrelę, kad su vaikais neįmanoma patirti rutinos, nes kiekviena diena visiškai kitokia ir praktiškai tik jų dėka. tai patyriau dirbant vs’e, tai patiriu ir buvime su vinc.

ketvirtas Vincento mėnuo pasipildė vandens pagausėjimu, pradėjome lankyti baseiną. buvome keturis kartus, po dviejų kartų buvau visiškoje euforijoje, tai, matyt, verta. baseine vaiks mano jaučiasi gerai, kaip SPA, malonumu sergėtojas mėgsta būti plukdomas, tada rankeles gražiai susideda ant krūtinės ir kaifuoja, dar šypsosi man, kai būnam burbuluose ir pagaliau atlieka bent panašius į plaukimo, teškenimosi judesius, kai prasideda nardymo mokymėliai. ką veikėme dar… vaikščiojom po parkus ir miestą, vinc palydėjo mane į egzaminą, padėjome vs’e rašyti šventės scenarijų, lankėmės Kaune, pro kraštą jau matėme Kauno eglutę, apžiūrėsim gruodžio 20tą labiau (o gruodžio dvidešimtą bus p. renginys, ir ten bus mykolas, ir dar ten bus muzikos, ir viskas bus kaune). buvome rašytoj sąjungoje ir prezidentūroje. neseniai vinc prisiminė, kad yra liūtas ir vis dažniau pariaumoja. dar verčiasi nuo pilvo ant nugaros, ir nuo nugaros ant….šono! dar gultuke bando sėstis, o kai palaikai už rankų ir atsisėda. dar aš kartais pagalvoju, kad užtenka dainų, ką matau ir ko nematau, tą dainuoju, ir dabar jau padainuoju „Miki vaikuti brangus” bei pažaidinam „Tsyku baravikų”.

dar lapkričio 12tą buvome forte, ir susigalvojome pranciškonį. dar šį mėnesį buvo ir lapkričio 18ta.

ir dar , ir dar Kūčias būsime savo namučiuose, pastarieji negali atsidžiaugti ir keisti dalykai virtuvėje pradėjo darytis. ir kiekviena diena yra stebuklas.

vincentui 4

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: