penki mėnesiai

pirmasis žiemos mėnuo pasitiko vinc. ne su sniegu, o su skiepu ir užkilusia temperatūra. per didelį norą padaryt viską sąžiningai atsakingai aplankėm santariškes, bet taip jau būna, kai pirmas vaikas netikėtai suserga, ir nors turi aiškią nuojautą, obettačiau atsargumas gėdos nedaro. temperatūra laikėsi ilgai, daugiau nei savaitę, o visiškai pasveiko gal tik po dviejų. sako,būna vaikams imuninė duobė, tai aš taip ir galvoju, kad jis čia kažkaip bakst ir lengvai pasigavo virusioką.gydėsi meile, poilsiu, pieneliu ir inhaliatorium. ir sveikas ridikas dabar.

ant bangos pas vinc dabar, viską galiu paimti, pavartyti rankose, perimti iš vienos į kitą, apžiūrėti ir žinoma viską įsikišti į burną. ypač masina puodeliai, puodelių magija, todėl šiandien, penkių mėnesių proga, gavo savąjį, nuosavą, žalmargėlį

IMG_1883

dar šį mėnesį buvo didžiosios žiemos šventės, pirmąkart Kūčias šventėm namie, dvylikos patiekalų ruošimas ciulioškai buvo vienas juokas, tai su periodiškai pazyzimais stalas buvo paruoštas, Kūčios ramiai pabūtos, šventraštis paskaitytas, kalėdaičiais pasidalinta, kalėdų rytą vinciuliui dovanojome pirmąsias knygeles, kurios taip gražiai atnešė į namus vakarinio skaitymo ritualą. važiuota kaunan, kur daug malonaus šurmulio, vaikų džiaugsmo, pokalbių, skanaus maisto.

dabar p. atostogos, o man reikia rašyti darbą universitetui. o vinc jau sulaukė penkių mėnesių, juoko maišiukas tas vinc. ir kalbelių kalbėtojas, ir meilės rieškutės, ir žiauriai gerai mums trims. o dabar bus nauji metai. nauji metai, nauji.

IMG_1872

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: